JAS CENTRUM | O nás

Jsme rodinná firma která se zaměřuje na náročnější zákazníky kteří hledí především na kvalitu zboží. Ovšem s kvalitou stoupá taky cena, kterou se snažíme držet co nejníže aby bylo kvalitní zboží dostupnější. Pokud budete shánět nějaký typ zboží neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ho pokusíme zajistit i za dobrou cenu. Sídlíme v Čáslavi, městečko kousek od Kutné Hory ve středočeském kraji. Máme i e-shop jako dnes už každá firma s prodejem.

Osobní setkání se zákazníky, to je stále to nejlepší co může být a proto je pro nás naše kamenná prodejna základ. Ovšem není to povinnost k nám přijet, můžeme Vám vaše zboží zaslat :-)

 Naši fyzioterapeuti se starají o českou atletickou reprezentaci, a že patří mezi nejlepší široko daleko, svědčí také to že k nám jezdí klienti z Karlových Varů, Prahy, Olomouce, Zlína, Pardubic, Hradce Králové, Jihlavy apod. zkrátka jsou to borci.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.